Економічна безпека та європейський шлях розвитку України: ввиступи на форумі академічної спільноти вчених СумДУ

У кінці червня 2022 року д.е.н., професор Леонід Мельник, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України, завідувач кафедри ЄС Жана Моне та д.е.н., професор Олександр Кубатко завідувач кафедри ЄС Жана Моне взяли участь у роботі триденного ІІ ФОРУМУ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ «ОСВІТА В УМОВАХ ВІЙНИ: РЕАЛІЇ, ВИКЛИКИ ТА ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ», що проходила на базі ДВНЗ Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
Професор Л. Мельник розповів про перспективи Industries 3.0, 4.0, 5.0 як факторів підсилення безпеки соціально-економічних систем і складової освіти України. Виступ був організований у рамках проекту ЄС напрямок Жана Моне «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Професор Олександр Кубатко розповів про інформаційну безпеку, кібербезпеку та здобутки СумДУ в навчальній діяльності завдяки віртуальній та доповненій реальностям. Доповідь була організована у рамках проекту ЄС «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).
Після виступу науковців відбувся круглий стіл щодо перспектив розвитку освіти в умовах військового стану.

Модератором академічного форуму виступила проректор з навчально-виховної роботи професор Євсєєва Г. П.