Заняття з вірою у Перемогу: Лекція професора Л. Мельника для викладачів і студентів Одеського державного екологічного університету (ОДУ)

7 квітня 2022 року д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку прочитав лекцію для викладачів і студентів Одеського державного екологічного університету. Цією лекцією розпочато цикл занять «Відповідь ЄС на виклики промислових революцій: Industries 3.0, 4.0, 5.0» (англійська версія “Basic of the EU readiness to meet the challenges of Industries 3.0, 4.0, 5.0”). На лекції були присутні 43 слухача.

Лекція проходила в інтерактивному режимі за участі студентів і викладачів. Модератором круглого столу виступила д.е.н., професорка, завкафедри менеджменту ОДУ О.П. Павленко.

Курс зайнять підготовлений в рамках проекту ЄС Жана Моне (рівень кафедри) «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.