ЗНО вже на носі, а тебе ще турбують питання, на які ти не отримав відповіді❓ Ми тобі сьогодні з цим допоможемо?

ТОП-3 найпопулярніші запитання на сьогоднішній день:

?Які навчальні предмети є обов‘язковими для проходження ЗНО/ДПА 2022 року?

Для учнів закладів загальної середньої освіти, професійної, вищої освіти, які 2022 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковим є проходження ДПА у формі ЗНО із чотирьох навчальних предметів: українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест “Атестаційні завдання”), математика, історія України (субтест “Період 1914- початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти, один з навчальних предметів із переліку. Для випускників минулих років не визначено обов’язкових предметів для проходження ЗНО.

?Чи можуть випускники минулих років при вступі до закладів освіти комбінувати результати ЗНО минулих років?

Так, при вступі до закладів освіти у 2022 році вступники можуть комбінувати сертифікати ЗНО 2019-2022 років.

?Яка різниця між тестами «Математика» та «Математика (завдання рівня стандарту)»?

Тест із математики (завдання рівня стандарту) містить 26 завдань. Його мають вибирати випускники цього року, які вивчають у школі математику на рівні стандарту і не планують використовувати результат із математики за шкалою 100‒200 балів для вступу до закладів вищої освіти. За результатами проходження цього тесту випускники отримають лише оцінку ДПА за шкалою 1‒12 балів. Сертифікаційна робота з МАТЕМАТИКИ містить 32 завдання. Цей тест мають проходити всі, хто бажає використовувати результат з математики за шкалою 100‒200 балів для вступу до закладів вищої освіти. Результат ДПА для випускників, які вивчали математику на рівні стандарту, буде встановлюватися за виконання 26 завдань, а для тих, хто вивчав на профільному рівні, ‒ за 32 завдання.

Тож ретельно вивчай всю інформацію стосовно ЗНО та #долучайсядоруху?