З думками про майбутнє Лекцією професора Леоніда Мельника завершився цикл занять у СумДУ про сучасні промислові революції

8 квітня 2022 року лекцією д.е.н. Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку завершився цикл занять у СуДУ на тему «Готовність ЄС відповісти на виклики Industries 3.0, 4.0, 5.0». Заключна лекція була присвячена проблемам формування сестейнових поселень. Слухачами циклу занять були студенти різних бакалаврських програм СумДУ, які вибрали цикл за власним бажанням. Практичні заняття по циклу проводила к.е.н., доцент кафедри ЕПБА Ірина Дегтярьова.

Цикл занять підготовлений в рамках проекту ЄС Жана Моне (рівень кафедри) «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.