Заглядаючи в майбутнє: лекція д.е.н., проф. Л.Мельника для викладачів і студентів економічного факультету Харківського національного університету (ХНУ) ім. В.Н.Каразіна

9.11.2021 д.е.н., проф. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директор науково-дослідного Інституту економіки розвитку МОН та НАН України, прочитав для викладачів і студентів економічного факультету ХНУ ім. В.Н.Каразіна першу лекцію он-лайн «Вікно в майбутнє» із загального циклу «Досвід ЄС у формуванні інформаційного суспільства в ході Industries 3.0, 4.0, 5.0».

На лекції були присутні понад 100 учасників, у тому числі 18 викладачів, а також аспіранти, студенти бакалаврату за освітніми програмами «Менеджмент бізнес-процесів», «Менеджмент організацій», «Публічне управління і адміністрування», магістранти за освітніми програмами «Адміністративний менеджмент», «Бізнес-менеджмент», «Менеджмент організацій»

Як зазначила д.е.н. Людмила Калініченко, професор кафедри економіки і менеджменту, що забезпечує підготовку за названими ОП: «Лекція дала змогу студентам розширити кругозір та отримати нові знання про фазовий перехід до нової соціально-економічної формації, особливості четвертої і п’ятої промислових революцій, які об’єднують фізичний, цифровий та біологічний світи, мають вплив на всі галузі економіки та кидають виклики уявленням про те, що означає бути людиною у сучасному світі.

Після лекційної програми у надзвичайно жвавій атмосфері пройшов «круглий стіл», де учасники зустрічі активно дискутували, висловлювали свої міркування щодо докорінних змін економічних процесів, енергозбереження та розвитку екологічно чистого виробництва, життя людства, ставлення до світу, рідного краю та один до одного».

Лекційна програма була підготовлена в рамках  проекту Ж.Монне, що виконується на кафедрі ЕПБА (Chair рівень): «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0»  (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), керівник Л. Мельник.