Назустріч цифровому суспільству: цикл занять для майбутніх студентів-магістрантів із бізнес-адміністрування

08.11.2021 викладачами кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, д.е.н., професором Леонідом Мельником та к.е.н., доцентом Іриною Дегтярьовою розпочато англійською мовою цикл занять для студентів-магістрів з МБА під загальною назвою «Досвід ЄС з формування інформаційного суспільства в ході Industries 3.0, 4.0, 5.0».
Основи циклу розроблені в рамках проекту Жана Моне, що виконується на кафедрі ЕПБА (Chair рівень): «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), керівник Л. Мельник.