Всеукраїнська конференція на базі Полтавського державного аграрного університету

У жовтні 2022 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз в умовах інституційних змін» на базі Полтавського державного аграрного університету.

Від кафедри економіки підприємництва та бізнес-адміністрування у конференції прийняли участь  студенти  Аліна Сімановська, Ярослав Міщенко та Анастасія Яременко. Ярослав Міщенко виступив із доповіддю  «Аналіз світового досвіду мотивування працівників для його впровадження в Україні» (керівник Кубатко О.В.). Анастасія Яременко виступила із доповіддю «Цифрова трансформація економіки України» (керівник Кубатко О.В.). Аліна Сімановська виступила із доповіддю «Креативна економіка: магістральний напрям цифрової трансформації» (керівник Мельник Л.Г.).

У дискусії та обговореннях  прийняв участь Олександр Кубатко, котрий ознайомив учасників із можливостями наукової та освітньої співпраці між університетами, зокрема приведено досвід реалізації проєктів Євпропейської комісії, напряму Жана Моне.

Олександр Кубатко розповів про кафедри Жана Моне «EU legislative, economic and social transition to a sustainable society» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR); «Jean Monnet Chair in EU Economic Policies and Civil Society» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).