Конференція “Сучасна економічна наука: теорія і практика”

У листопаді 2022 року, Олександр Кубатко, доктор економічних наук, професор, керівник кафедри Жана Моне, прийняв участь у роботі Міжнародної конференції  “Сучасна економічна наука: теорія і практика“, котра була проведена на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка. Олександр виступив із привітаннями на пленарному засіданні, розповів про можливості публікацій у виданнях, що редагуються ученими кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, а також ознайомив із досвідом реалізації проєктів Європейської комісії напряму Жана Моне.  Конференція була проведена у змішаному форматі, близько 50 учасників були присутні безпосередньо в Полтаві  і більше 20 учасників були он-лайн.

Олександр Кубатко розповів про кафедри Жана Моне «EU legislative, economic and social transition to sustainable society» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR); «Jean Monnet Chair in EU Economic Policies and Civil Society» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та запропоновував прочитати окремі лекції для студентів тих університетів, чиї викладачі були присутні на конференції.