Економіка ЄС та економічна політика ЄС

З вересня 2022 року розпочалися лекції та семінари по вибірковій дисципліні «Економіка ЄС та економічна політика ЄС» для студентів СумДУ. Лектором потоку є Кубатко Олександр, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, керівник проєкту Європейської комісії «Кафедра Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства» ( 619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Студенти дізнаються про можливості та загрози, з якими стикаються фірми, як європейські, так і іноземні, що працюють в межах і за межами єдиного європейського ринку. Студенти також дізнаються нормативні та емпіричні факти про розвиток європейських структур, інституцій та їхній вплив на економічну діяльність. Вони також вивчать фундаментальні правила, норми та правила, особливо в межах європейського загального/внутрішнього ринку.

Студенти зможуть аналізувати дані та факти, що стосуються побудови основних економічних показників та тлумачення ключових зв’язків між структурами ЄС, правилами, законами, діловою діяльністю та торгівлею. Студенти зможуть використовувати основну термінологію ЄС для підготовки та презентації своїх есе.