«HR та економічна освіта в ІТ»: лекція для студентів

09.11.2022 р. відбувся онлайн-семінар «HR та економічна освіта в ІТ» для студентів бакалавратури груп ЕН-91/1пе та ЕН-91/3пе-0, освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (викладач – Вороненко В.І.) від практика – Євгенії Григоренко, HR компанії MindK (компанія з розробки веб- і мобільних додатків, яка створює надійні рішення для бізнесу та стартапів).
На лекції студенти дізналися дуже багато цікавої та корисної інформації, а саме: хто такий HR, яка його роль в компанії, soft та hard skills, що важливі для HR; чому круто мати економічну освіту в HR напрямку; які існують напрямки розвитку в HR.
Після семінару студенти долучилися до обговорення теми, активно задавали питання та отримали фахові розгорнуті відповіді досвідченого фахівця, почули цікаві лайфхаки.
Висловлюємо щиру подяку Євгенії Григоренко за цікаву зустріч!