Відповідаючи на сучасні світові виклики. Лекція професора Леоніда Мельника в Харківському національному економічному університеті (ХНЕУ)

В ХНЕУ відбулася традиційна міжнародна конференція з економічного розвитку та спадщини Семена Кузнеця. В конференції узяв участь та виступив з доповіддю д.е.н. Леонід Мельник, професор каедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедри ЄС Жана Моне.

Він також виступив із доповіддю на круглому столі «Неспокійний світ та перспективи майбутнього розвитку». В круглому столі були присутні викладачі та студенти університетів України, а також зарубіжні науковці.

Доповідь підготовлена на основі результатів проекту Жана Моне, який виконується на кафедрі ЕПБА.

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник