УЧАСТЬ ВИКОНАВИЦІ ПРОЄКТУ МОДУЛЬ ЖАНА МОНЕ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «ЗЕЛЕНІ РІШЕННЯ ЯК ПРІОРИТЕТ КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ»

16 травня 2023 року виконавиця гранту Європейської комісії Модуля Жана Моне «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518), доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Юлія ЧОРТОК взяла участь у круглому столі «Зелені рішення як пріоритет корпоративної соціальної відповідальності», який проводився Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара. Під час круглого столу було розглянуто корисні практики корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, визначено проблематику впровадження екологічних рішень для забезпечення сталого економічного розвитку.

Під час круглого столу Юлія Чорток поділилися результатами досліджень щодо аналізу перешкод формування соціальної солідарної економіки в Україні та впливу воєнних дій на цей процес у майбутньому.