Майбутнє країни та світу поглядом економіста: лекція професора Леоніда Мельника в ХНУ ім. В.Н. Каразіна

В ХНУ ім. В.Н. Казаріна розпочався цикл занять за участі викладачів СумДУ в рамках програми ЄС Жана Моне «Основи зеленої економіки в умовах Industries 3.0 та 4.0: досвід ЄС для України». Цикл занять стартував із лекції д.е.н. Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА), завідувача кафедри ЄС Жана Моне. На лекції були присутні студенти бакалаврату та магістратури освітніх програм: публічне управління та адміністрування, менеджмент організацій та менеджмент бізнес-процесів, а також викладачі кафедри економіки та менеджменту ХНУ.

Лекція пройшла в інтерактивному режимі. Впродовж неї студенти задавали питання лектору та висловлювали свої думки.

Після лекції відбувся круглий стіл, активну участь у якому узяли викладачі та студенти університету. Модераторами круглого столу були д.е.н., професор ХНУ Людмила Калініченко та к.е.н., доцент СумДУ Олександр Маценко.

Цикл занять підготовлений на основі проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА СумДУ:

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.