Основи економіки ЄС та економічної політики від Жана-Марка Труйє

В останні тижні травня 2023 р Жан-Марк ТРУЙЄ ( Професор кафедри Жана Моне, доцент Школи менеджменту (Університет Бредфорда, Великобританія) у Сумському державному університеті прийняв участь у конференції, поспілкувався з викладачами та прочитав для студентів інтенсивний курс в рамках проекту Жана Моне «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP- 1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).
Жан-Марк ТРУЙЄ прочитав цикл лекцій для студентів, викладачів та науковців Сумського державного університету на тему «Основи економіки ЄС та економічної політики». Учасники мали можливість обговорити особливості євроінтеграції та прийняття рішень в ЄС. Жан-Марк звернув особливу увагу на питання лобіюванні бізнес-інтересів в ЄС.
Жан-Марк також поділився досвідом реалізації власних проектів Жана Моне та поділився своїм баченням перспектив розвитку міжнародної політики України.

На лекціях були присутні студенти 1-4 курсів освітнії програм “Економіка і бізнес” та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”