Вглядаючись у солідарне майбутнє: лекція професора Л. Мельника для аспірантів СумДУ

У листопаді д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, завідувач кафедри Жана Моне ЄС прочитав лекцію «Уроки ЄС щодо реалізації соціальної і солідарної економіки».

Цією лекцією розпочався для аспірантів-економістів СумДУ цикл занять, в якому вони познайомляться з сучасними трендами соціально-економічного розвитку. Лекція пройшла в інтерактивному режимі. Студенти жваво брали участь у лекції, ілюструючи її своїми прикладами. Після лекції відбувся круглий стіл, де аспіранти обмінялися своїми думками щодо процесів, які відбуваються у світі.

Практичні заняття по курсу веде к.е.н., доц. Олександр Маценко.

Цикл занять підготовлено в рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівня кафедри та модуля), що виконуються на кафедрі ЕПБА:

• Legislative, economic and social transition of the EU to a sustainable society within Industry 4.0 and 5.0” (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.