Лекції студентам машинобудівного коледжу СумДУ в рамках проектів Жана Моне

У осінньому семестрі 2022 року викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко, Юлія Чорток та Богдан Ковальов провели лекційні зустрічі зі студентами машинобудівного коледжу СумДУ.  Лекції були проведені  в рамках тижня спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

В рамках зустрічей було обговорено необхідність активної діяльності у відновлення економіки України у післявоєнний період. Олександр Кубатко розповів про торгівельні зв’язки з європейським союзом їх місце у сучасному економічному житті країни.

Навчальні курси підготовлено у рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри):  «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Висловлюємо подяку Скороходовій Л.І. за можливість проведення заходів та організацію студентів.