Успішний захист кваліфікаційних робіт студентами освітньої програми “Економіка і бізнес”

16 червня 2023 року студенти груп ЕН-92/1е та ЕН-92/4е-0, які навчаються за спеціальністю 051 “Економіка”, на освітній програмі “Економіка і бізнес”, успішно захистили свої кваліфікаційні роботи для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

Захист кваліфікаційних робіт є важливою подією в академічному житті студентів, оскільки він є завершальним кроком перед отриманням освітнього ступеня. Студенти протягом тривалого часу працювали над своїми дослідженнями, збирали та аналізували дані, проходили практику та формулювали свої висновки.

Комісія, складена з викладачів, уважно оцінила кожну роботу і провела докладні обговорення зі студентами щодо їх досліджень.

Після захисту кваліфікаційних робіт, викладачі привітали здобувачів з цим досягненням та побажали успіхів у майбутній професійній діяльності.