Участь виконавиці проєкту у Міжнародній науково-практичній конференції “Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку”

Протягом 27-28 квітня 2023 року виконавиця гранту Європейської комісії Модуля Жана Моне «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518), професорка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, д.е.н., професор Ірина Сотник взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку, який проходив у форматі онлайн на базі Херсонського національного технічного університету, м. Херсон.
На конференції обговорювалися питання сучасного стану і перспектив розвитку та відновлення економіки України, що функціонує в умовах широкомасштабної війни. Ірина Сотник представила свою доповідь у співавторстві:
Сотник І.М., Уніат Л.Д. Проблеми і перспективи пенсійного забезпечення приватних підприємців в Україні,
та запропонувала власне бачення вирішення цієї важливої соціальної проблеми.
Збірник тез доповідей конференції можна переглянути за посиланням