Проривні технології в світлі Industries 3.0, 4.0, 5.0: досвід ЄС – Погляд економістів

Леонід Мельник д.е.н., професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедри ЄС Жана Моне у травні розпочав інтенсивний цикл занять «Проривні технології в світлі Industries 3.0, 4.0, 5.0: досвід ЄС та практика України» для студентів інженерних спеціальностей, напрям – електротехніка. Лектору задавалося багато запитань.
Також зі студентами було проведено круглий стіл, модераторами якого були зав. кафедри елктротехніки Ігор Лебединський та к.е.н., доцент кафедри ЕПБА Олександр Маценко.
Цикл занять був підготовлений на основі результатів проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА:
«Проривні технології для сталого розвитку в умовах Industry 4.0 та 5.0: досвід ЄС», (101083435-DTSDI-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), керівник І. Дегтярьова.