Досвід ЄС в циклі занять для студентів і викладачів СНАУ

У травні 2023 року лекцією д.е.н. Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА), зав. кафедри ЄС Жана Моне розпочався цикл занять викладачів СумДУ «Основи зеленої економіки в світлі Industries 3.0, 4.0, 5.0: Досвід ЄС для України» для студентів і викладачів СНАУ. Лекція пройшла в інтерактивному режимі при активній участі слухачів. Лектору було задано багато запитань.

Після лекції відбувся круглий стіл, на якому учасники жваво дискутували щодо актуальних викликів сучасності. Модераторами круглого столу були к.е.н., доцент СНАУ Інна Коблянська та к.е.н., доц. СумДУ Олександр Маценко.

На заходах були присутні студенти бакалаврату спеціальностей: 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також магістрату за спеціальностями «Менеджмент підприємств» та «Адміністративний менеджмент».

Цикл занять було підготовлено на основі результатів проєктів ЄС Жана Моне (рівня кафедри та модуля), які виконуються на кафедрі ЕПБА:

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник