Close this search box.

Успішний старт COIL курсу у співпраці з Коледжем бізнесу ім. Сема М. Волтона, Університету Арканзас, США

21 жовтня 2024 р. кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування спільно з кафедрою маркетингу розпочали реалізацію COIL курсу у співпраці з Коледжем бізнесу ім. Сема М. Волтона, Університету Арканзас, США.

Координаторами курсу від СумДУ є доцент кафедри Інна Коблянська та завідувач кафедри маркетингу Тетяна Пімоненко, з боку Коледжу бізнесу ім. Сема М. Волтона – Др. Сара Грейс. Курс є результатом піврічної співпраці викладачів щодо його розробки та імплементації.

Курс  “Кампанія промоції сталого способу життя у кампусі: COIL курс” сприятиме поглибленню знань та навичок студентів щодо цілей сталого розвитку (ЦСР), сталого способу життя, ролі довіри та промоції у сприянні досягненню ЦСР. А ще – це безцінний досвід живого спілкування та кооперації в міжкультурних командах.

У курсі беруть участь понад 40 студентів Інститут бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ спеціальностей 075 Маркетинг, 051 Економіка, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Перша сесія була присвячена знайомству студентів та налаштуванню роботи команд. Студенти, загалом майже 80 осіб з двох інституцій, були поділені на 10 команд, в яких вони працюватимуть над спільними проєктами щодо промоції сталого способу життя у кампусі.

Щиро вітаємо всіх учасників курсу з успішним стартом та бажаємо креативних ідей та натхнення у роботі над проєктами та їх презентацією.