Close this search box.

Іноземні аспіранти-економісти СумДУ заглядають у майбутнє разом із викладачами

Розпочався авторський курс англійською мовою для іноземних аспірантів-економістів «Industries 3.0, 4.0, 5.0 and disruptive technologies: modern trends». Лектор – д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України.

Лекція проходила в інтерактивному режимі. Студенти активно брали участь у лекції, доповнюючи її своїми прикладами та задаючи запитання. Після лекції відбувся дискусійний круглий стіл, у якому також узяв участь доцент кафедри ЕПБА, к.е.н. Олександр Маценко.

При підготовці курсу використані результати проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА: «Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 — DTSDI — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) під керівництвом Кубатка О.