Участь професорки кафедри Ірини Сотник у міжнародній науковій конференції у Франції

Ірина Сотник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, взяла участь у міжнародній науковій конференції “Становище жінок та меншин в авторитарних режимах”, що відбулася одночасно в онлайн та оффлайн режимі 17 квітня 2023 року в Університеті Парижу 8, м. Париж, Франція. Конференція була проведена за ініціативою  Консорціуму Нового університету у вигнанні, який об’єднує заклади вищої освіти, що надають прихисток вченим, які тікають від війни або переслідувань. В рамках заходу було обговорено вплив авторитарних режимів, які спричиняють війни, міграцію населення та зміну звичних умов життя і праці, на діяльність науковців у країнах, що зазнають такого впливу, зокрема, в Афганістані, Україні, Сирії та інших. Особливу увагу було приділено правам жінок та меншин, питанням солідарності та соціальної захищеності. Ірина Сотник взяла участь в дискусії та представила своє бачення впливу війни на наукову діяльність в Україні та розвиток соціальної і солідарної економіки. Вона поділилася результатами своїх досліджень, виконаних в рамках реалізації проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля) «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025), з колегами з інших країн та обговорила питання, пов’язані з підтримкою наукового співтовариства під час кризових ситуацій.