Третій рік викладання в рамках Кафедри Жана Моне на напрямі «Право»

У квітні 2023 року вже втретє стартує Модуль «Правове забезпечення співробітництва України і ЄС в сфері зовнішньої і безпекової політики» в рамках Кафедри Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020-2023).
Для студентів спеціальності «Міжнародне право» було організовано презентацію Кафедри Жана Моне. Виконавиця проєкту Владислава Завгородня розповіла про цілі і завдання Кафедри, членів проєктної команди, навчальні модулі, заходи, які відбувалися впродовж 3-х років, досягнуті результати а також про Модуль, який будуть вивчати наші студенти.
Бажаємо виконавцям успішної реалізації проєкту, а студентам – цікавого і корисного навчання!