Стартап: перші кроки в підприємництві

З вересня по грудень 2022 року у Сумському державному університеті було прочитано вибіркову дисципліну «Стартап: перші кроки в підприємництві». Лектором дисципліну був Кубатко Олександр, доктор економічних наук, професор, кафедра економіки, підприємництва та бізнес- адміністрування. Семінари проводив Ковальов Богдан, кандидат економічних наук, доцент, кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування. У рамках дисципліни студенти ознайомилися з особливостями створення та просування стартапів на вітчизняному та зарубіжних ринках. Особлива увага була приділена інституційному середовищу та стимулюванню стартапів в ЄС та США. Студенти ознайомилися із бізнес-моделлю Canvas для опису та корегування діяльності стартапів.

В основу курсу лягли результати освітньо-наукового проєкту ЄС Жана Моне рівня кафедри, який наразі виконуються на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування: «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.