Кластерний вебінар “Посилення потенціалу української освіти для Євроінтеграції”

8 грудня 2022 року відбувся Кластерний вебінар “Посилення потенціалу української освіти для Євроінтеграції”, котрий був організований Національним Еразмус офісом України.
Співорганізаторами та учасниками вебінару виступили Генеральні директорати Європейської Комісії, Виконавче агентство з питань європейської освіти та культури, Представництво ЄС в Україні, Офіс Президента України, Офіс Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, ESN-Україна, EMA-Україна, університети ЄС, українські навчальні заклади, науковці, дослідники та студенти.
Кубатко Олександр представляв кафедру економіки підприємництва та бізнес-адміністрування із проектом кафедри Жана Моне «Jean Monnet Chair in EU Economic Policies and Civil Society» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR). Під час вебінару обговорено практики реалізації проєктів Європейської комісії та проведено настановчі рекомендації щодо взаємодоповнюваності та синергії із іншими проектами Еразмус + та Горизонт Європа. Робота вебіанару відбувалася відповідно до програми Національного офісу Еразмус + (див. детальніше)