Соціальна і солідарна економіка: від минулого до майбутнього: лекція професора Л. Мельника

28 листопада 2022 р. д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, прочитав відкриту лекцію «Соціальна та солідарна економіка: від минулого до майбутнього» для студентів та викладачів Сумського машинобудівного коледжу СумДУ. Із лекції слухачі, зокрема, дізналися, що пов’язує соціально-економічні засади заснованого М.М. Неплюєвим у 1880-і роки Хрестовоздвиженского трудового братства з цілями і завданнями П’ятої промислової революції (Industry 5.0), яку людство переживає сьогодні.

Лекція викликала жвавий інтерес і питання до лектора.

В лекції були використані результати проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025), керівник І. Сотник.