Соціальна економіка для сталого розвитку: науково-освітній міст між СумДУ та ХНУ ім. В. Каразіна

На початку жовтня лекцією (онлайн) д.е.н., Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедри ЄС Жана Моне розпочався цикл занять «Політики ЄС для сталого розвитку», який проводять викладачі кафедри ЕПБА для студентів та викладачів ХНУ ім. В. Каразіна. Леонід розповів про кращі практики соціальної та солідарної економіки в Європі для стимулювання сталого розвитку.
Після лекції відбувся круглий стіл, на якому учасники обмінялися думками. Модераторами круглого столу виступили д.е.н., професор ХНУ Людмила Калініченко та к.е.н., доцент СумДУ Юрій Дерев’янко.
У заході взяли участь студенти освітніх програм: менеджмент організацій та менеджмент бізнес-процесів ХНУ та викладачі кафедри економіки та менеджменту цього вишу.
Цикл занять підготовлено в рамках проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА: Кафедри Жана Моне «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), керівник О. Кубатко.