Проривні технології для майбутніх економістів

Лекцією «Досвід ЄС з впровадження проривних технологій для сталого розвитку в контексті індустрій 4.0 та 5.0» розпочався цикл занять «Проривні технології ЄС для сталого розвитку». Лекцію прочитав д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедри ЄС Жана Моне. Лекція пройшла в інтерактивному режимі. В забезпеченні курсу занять бере участь к.е.н., доцент кафедри ЕПБА Ірина Дегтярьова.

Цикл занять був підготовлений на основі результатів проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА:

«Проривні технології для сталого розвитку в умовах Industry 4.0 та 5.0: досвід ЄС», (101083435-DTSDI-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), керівник І. Дегтярьова.