Лекції для студентів Харківського національного університету ім. В. Каразіна

У осінньому семестрі 2023 року викладач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко провів лекційні зустрічі зі студентами та викладачами Харківського національного університету ім. Каразіна.

Під час зустрічі розглянуті різні аспекти євроінтеграційних процесів та освітніх можливостей для України. Учасники зустрічі дізнались про основні напрямки і завдання, пов’язані з інтеграцією України в ЄС, а також про актуальні питання і виклики на цьому шляху. Присутні на зустрічі, отримали інформацію про різноманітні освітні програми, стипендії та можливості для українських студентів та вчених, що надаються ЄС, включаючи академічні обміни, магістерські програми, наукові дослідження та інші ініціативи.  Прочитаний матеріал був частиною курсу «The EU disruptive technologies practices for sustainable development in the context of Industry 4.0 and 5.0». Учасники зустрічі ставили цікаві запитання і отримувати вичерпні відповіді на всі їхні питання.

Очікувано, що подібні зустрічі сприятимуть збільшенню інформованості та розумінню перспектив, які створюються завдяки співпраці України з Європейським Союзом.

Цикл занять був підготовлений на основі результатів проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА:  «Проривні технології для сталого розвитку в умовах Industry 4.0 та 5.0: досвід ЄС», (101083435-DTSDI-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), керівник І. Дегтярьова.