Школярі міста знайомляться з сучасними проривними технологіями

На прохання вчителів та школярів школи №7 м. Суми викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ д.е.н., проф. Леонід Мельник та к.е.н., доц. Олександр Маценко прочитали он-лайн лекцією «Проривні технології у відновлюваній енергетиці». Лекція пройшла жваво в інтерактивному режимі. Викладачам було задано багато питань. Після лекції відбувся круглий стіл, де школярі мали можливість поспілкуватися з викладачами вишу. Модератором заходу була вчителька фізики школи Світлана Миколаївна Бороденко.

Лекція підготовлена в рамках проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА: «Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 – DTSDI – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) під керівництвом Кубатка О.