Проривні технології – в світлі сучасних промислових революцій: цикл занять викладачів СумДУ для викладачів і студентів Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА)

Викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ провели цикл он-лайн занять для викладачів і студентів КНУБА «Проривні технології в світлі сучасних промислових революцій Industries 3.0, 4.0, 5.0». Лекцію прочитав д.е.н., проф. Леонід Мельник, директор науково-дослідного інституту Економіки розвитку МОН і НАН України; з доповідями виступили д.е.н., проф. Олександра Карінцева та к.е.н., доц. Олександр Маценко. Після лекції відбувся круглий стіл, де учасники обмінялися думками. Модератором заходу виступила д.арх., проф. Ірина Устінова. В заході взяли участь студенти бакалаврських та магістерських програм за спеціальністю «Архітектура та містобудування» та викладачі кафедр «Містобудування», «Ландшафтної та туристично-рекреаційної архітектури» та «Міського будівництва».

Цикл занять був підготовлений в рамках проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА: «Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 – DTSDI – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) під керівництвом Кубатка О.