Привітання СумДУ з 75 річчям

Хочу привітати СумДУ з 75 річчям та побажати нашої найскорішої перемоги, яка дасть змогу повернути студентів на offline навчання! А також вірних та люблячих теперішніх та майбутніх студентів, які прагнуть навчання та будуть пам’ятати добрим словом свій Альма Матір все своє життя, прославляючи Сумщину по всьому Світу!
З СумДУ пов’язані найкращі та найвідповідальніші роки життя та становлення мене як Людини:
– моєї Юності: перше студентство з 1992 по 1997 роки на факультеті Автоматизації виробництва (ЕЛіТ);
– моєї Молодості: два роки другої економічної освіти у Академії Банківської Справи;
– моєї Зрілості: два роки на програмі МБА на БІЕМ;
– моєї Старості* (посміхається): три роки навчання в Аспірантурі.
Освіта впродовж життя – це вимога часу.
Але СумДУ для мене це не лише частина мого навчання – це саме Життя.
У СумДУ я познайомився зі своєю майбутньою дружиною та ми створили сім’ю на останньому курсі. Виховуємо трьох дітей, можливо майбутніх студентів СумДУ.
У СумДУ я отримав справжніх друзів, з якими ми йдемо по життю пліч о пліч та підтримуємо один одного вже більше 25 років. До речи кожного року ми зустрічаємось разом та святкуємо саме випуск з СумДУ у 1997 році.
Більшість викладачів на усіх етапах навчання в СумДУ також стали моїми друзями і ми постійно спілкуємось.
СумДУ також це моє здоров’я – п’ять років у баскетбольної команді СумДУ подовжили мою концепцію «здорового стилю життя»
СумДУ навчив не лише святкувати перемоги, а також і справлятись з невдачами.
Майбутнім студентам бажаю обирати ВИШ серцем і на все життя. Обираючи СумДУ у вас є всі підстави та інструменти, щоб ваше майбутнє було світлим і яскравим. По закінченню ВИШу гарантую вам:
– добрих друзів на все життя;
– гарних викладачів та наставників;
– отримання професійних навичок;
– отримання навичок критичного мислення;
– спортивний та здоровий стиль життя.
Слідкуючи за розвитком СумДУ, можу впевнено сказати що ВИШ має усе що потрібне для розвитку молодої людини.
У минулому році святкував 30 років вступу до СумДУ у 1992 році. А в цьому році СумДУ святкує своє 75 річчя.
З ювілеєм!
Віталій ДАШКІН