Відкрита лекція для студентів ННІ БіЕМ від директора по продукту Катерини Мандрики (компанія HoldYou)

13 вересня 2023 року студенти Науково-навчального інституту бізнесу, економіки та менеджменту (ННІ БіЕМ) Сумського державного університету мали нагоду відвідати відкриту лекцію, яку провела директор по продукту компанії “HoldYou”, Катерина Мандрика. Ця цікава подія відбулася в рамках двох дисциплін: “Сучасні тренди в бізнесі: досвід Європейського Союзу” та “Інформаційна економіка”, відповідальним викладачем яких є доцент Олександр Маценко.

Лекцію відвідали студенти з різних груп: ПТБ-31 (спеціальність “Підприємництво та торгівля”, 1 курс бакалаврату), Е-31 (спеціальність “Економіка і бізнес”, 1 курс бакалаврату), ЕН-02/1е (спеціальність “Економіка і бізнес”, 4 курс бакалаврату), Ек-31 (спеціальність “Економіка”, 1 курс бакалаврату), ДСТБ2-101 (1 курс магістратури) та ДСТБ2-102 (1 курс магістратури), а також студенти інших спеціальностей.

Під час лекції студенти мали можливість дізнатися більше про ключову роль Product Manager в сучасному бізнесі. Вони розглянули необхідні компетенції, які є важливими для успішного Product Manager-а та ознайомилися з сучасними технологіями у сфері управління продуктом.

Для тих, хто не міг відвідати лекцію особисто, запис цього практико-орієнтованого заняття доступний за посиланням: посилання на відео.

Ми щиро висловлюємо подяку Катерині Мандриці за цінний досвід та корисну інформацію, яку вона поділилася зі студентами.