Проривні технології як ключ до майбутнього: цикл занять для студентів бакалаврату СумДУ

Лекцією «Проривні технології в світлі Industries 3.0, 4.0, 5.0: Досвід ЄС та практика України» розпочався новий авторський курс «Соціально-економічні тренди в бізнесі» для студентів бакалаврату Сумського державного університету. Лектор – д.е.н., Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України.

Лекція пройшла в інтерактивному форматі, при активній участі студентів в діалозі. В циклі занять беруть участь студенти спеціальностей:

• Журналістика,
  • Технології захисту навколишнього середовища,
  • Прикладна математика,
  • Комп’ютерні науки,
  • Комп’ютеризовані системи управління,
  • Електронні інформаційні системи,
  • Фінанси,
  • Маркетинг,
  • Міжнародні економічні відносини,
  • Філологія,
  • Психологія.

Цикл занять підготовлений в рамках проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА: «Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 — DTSDI — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) під керівництвом Кубатка О.