Проривні технології назустріч сталому розвитку. Цикл занять у СумДУ для китайських студентів

Лекцією «Проривні технології для сталого розвитку» розпочався в СумДУ цикл занять для китайських студентів. Лекцію прочитав д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директор науково-дослідного інституту Економіки розвитку МОН і НАН України. В забезпеченні циклу занять беруть участь к.е.н., доц. Юрій Дерев’янко та к.е.н., доц. Олександр Маценко.

У рамках курсу професор Леонід Мельник розповів про можливості використання передових інноваційних досягнень в енергетиці, машинобудуванні, сільському господарстві для досягнень цілей сталого розвитку.

Цикл занять підготовлений в рамках проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА: «Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 — DTSDI — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) під керівництвом Кубатка О.