Про розбудову інформаційної економіки в Київському національному університеті будівництва i архітектури. Лекція д.е.н., проф. Леоніда Мельника

16 листопада 2021 р. д.е.н., проф. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор науково-дослідного Інституту економіки розвитку МОН та НАН України, прочитав для викладачів, студентів і аспірантів будівельного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури лекцію на тему “Інформаційна економіка в світлі Idustries 3.0, 4.0, 5.0.” Лекція розпочала цикл занять із загальною назвою «Основи досвіду ЄС з формування інформаційної економіки у світлі Idustries  4.0, 5.0»

Цикл підготовлено у рамках курсу занять за проектом ЄС Жана Моне (рівень кафедри) «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0».

На лекції були присутні понад 100 учасників, у тому числі 16 викладачів, а також аспіранти, студенти бакалаврату і магістратури за освітніми програмами 051 “Економіка”, 071 ”Облік і аудит”, 073 “Менеджмент”, 191  “Архітектура та містобудування”.

Лекція викликала значний інтерес. У слухачів виникло багато запитань, на які відповів лектор. Після лекції у віртуальній аудиторії відбувся дискусійний круглий стіл, де своїми думками і новими ідеями поділилися слухачі.

Модераторами на круглому столі були д.е.н., професор кафедри економіки будівництва  (ЕБ) Ольга Бєлєнкова та к.е.н., доцент кафедри ЕБ Тетяна Цифра.