Close this search box.

Практики ЄС щодо проривних технологій, економічної безпеки та підприємництва для Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Протягом вересня-жовтня 2024 року було організовано співпрацю між Сумським державним університетом та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Зокрема, для студентів та викладачів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» було проведено інтенсивний курс «Практики ЄС щодо проривних технологій для економічної безпеки та підприємництва». Лектором виступив Олександр Кубатко, доктор економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування.

Під час співпраці було обговорено основні практики проривних технологій в ЄС (зелене виробництво та послуги, зелені енергетичні індустрії, ІТ-сектори, креативна економіка тощо). Олександр Кубатко розповів про найкращі практики проривних технологій ЄС для економічної безпеки, сталого підприємництва, забезпечення стартапів. Було пояснено соціальні та економічні виклики проривних технологій. Загалом курс надав розуміння методів управління та планування, які перетворюють ідеї на життєздатний комерційний бізнес на прикладах країн ЄС.

Цикл занять підготовлено в рамках модуля Жана Моне, який зараз виконується на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-аднміністрування: «Проривні технології для сталого розвитку в умовах Індустрій 4.0,5.0: досвід ЄС» (101083435 – DTSDI – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) керівник О. Кубатко

Висловлюємо подяку Світлані Кулаковій за можливість проведення заходів та організації студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».