Нажаль, маємо сумну новину для нашої кафедри

У війні, що триває в результаті агресії проти нашої держави, загинув наш захисник і випускник – Євген Маркаров. Євген був для нас не тільки студентом, але й уособленням мужності, справедливості та справжності.

Він був талановитим спортсменом та музикантом, завжди брав участь у різних активностях та ініціативах у СумДУ. Євген також був старостою своєї групи Е-21 (2002 рік вступу) та відомий серед одногрупників і викладачів як дуже надійна і добра людина. А незадовго до смерті він був удостоєний нагороди від держави (на фото).

Загибель Євгена – великий удар для нас. Ми вшановуємо пам’ять його як талановитого та незабутнього студента, який завжди прагнув досягати найкращих результатів у всьому, що робив. Його сильний дух та мужність назавжди залишаться у наших серцях. Нехай його родина та близькі знайдуть мир та силу в цей важкий для України час.