Сталий розвиток – світова проблема. Науково-викладацьке стажування в Австралії проф. Л. Мельника

З науково-викладацького стажування в Сіднейському Університеті Нового Південного Університету (UNSW) повернувся д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ. UNSW – це відомий науково-дослідний університет, який у 2022 р. увійшов до 50 найкращих університетів світу.

Стажування тривало з грудня 2022 р. до лютого 2023 р. Темою стажуваня було дослідження викликів сучасних промислових революцій та проблем та досягнення цілей сталого розвитку.

Стажування поєднувало виконання наукових тем та проєктів ЄС Жана Моне, які виконуються на кафедрі ЕПБА:

«Проривні технології для сталого розвитку в умовах Industry 4.0 та 5.0: досвід ЄС», (101083435-DTSDI-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022–2025), керівник І. Дегтярьова.