Лекційні та практичні зустрічі з дисципліни «Capіtal management» для студентів 5-го курсу у рамках Модуля Жана Моне «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку»

Протягом січня-травня 2024 р. к.е.н., доц., доцент кафедри економіки,підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету Олександра Кубатко провела цикл лекційних та практичних зустрічей зі студентами п’ятого курсу спеціальності «Бізнес-адміністрування».

Під час проведення лекційних та практичних занять обговорювались питання економічного і соціального розвитку підприємства, зокрема розглядались питання аналізу економічної і соціальної ефективності діяльності підприємств у бізнес-середовищі, концепції та методи управління трудовими ресурсами, досвід європейських країн у цій сфері. Крім того, було приділено увагу основним методам управління персоналом, які реалізуються на підставі HRM-системи, а також ролі трудового колективу в управлінні підприємством.

Під час проведення занять були використані результати Модуля Жана Моне «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU –101047518 – GAP-101047518) (2022-2025), який наразі реалізується на кафедрі ЕПБА