Лекція д.е.н., проф. Л.Г. Мельника з вірою у Перемогу

15.04.2022 р. лекцією «Сучасні тренди в бізнесі: досвід ЄС» д.е.н., професор Леонід Мельник, завідувач кафедри ЄС Жана Моне в СумДУ розпочав для студентів СумДУ новий цикл занять «Готовність ЄС відповідати на виклики Industries 3.0, 4.0, 5.0 (“Basics of EU readiness to meet the challenges of Industries 3.0, 4.0, 5.0”). Слухачами курсу є студенти заочного відділення спеціальностей маркетинг, менеджмент та право, які добровільно обрали участь у курсі.

Незважаючи на важкі умови війни, більше половини студентів змогли бути присутніми на онлайн-лекції. Решта приєдналася до циклу занять в асинхронному режимі. На щастя, крім презентації лекції у вивченні курсу допомагають підручники, підготовлені викладачами кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ.

Лекція пройшла в інтерактивному режимі, і більшість студентів змогли узяти в ній активну участь і висловити свою думку. Радує те, що до лекції змогли долучитися й ті студенти, кого доля через воєнні дії занесла в інші країни (Іспанія, Італія, Польща, Німеччина). Практичні заняття на навчальному циклі веде к.е.н., доц. кафедри ЕПБА Олександр Маценко.

Зазначений цикл занять розроблений на кафедрі ЕПБА в рамках проєкту Жана Моне (рівня кафедри), які виконуються на кафедрі: «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.