Close this search box.

Перемога в Міжнародному конкурсі «Black Sea Science 2022»

У лютому-березні 2022 р. на базі Одеського національного технологічного університету за підтримки Міністерства освіти і науки України було проведено Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022». У конкурсному відборі взяли участь 225 робіт, у тому числі 45 робіт із закордонних університетів таких країн, як: США, Німеччина, Індія, Литва, Латвія, Румунія, Сербія, Польща, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Болгарія і Молдова. На підставі рецензій та відкритого обговорення наукових робіт, журі більшістю голосів прийняло рішення щодо визначення фіналістів.
За напрямком «Економіка і управління» диплом ІІІ ступеня здобули студент освітньої програми «Економіка і бізнес» Півень Владислав та студентка освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Яременко Анастасія з дослідницькою роботою «The Economic and Environmental Aspects of Sharing Economy Functioning» (наукові керівники – д.е.н., професор Л. Г. Мельник та д.е.н., професор О. В. Кубатко).
Зазначимо, що робота була виконана в рамках кафедри Жана Моне «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).
Бажаємо подальших успіхів студентам та їхнім науковим керівникам!