Лекції та тренінг Жана Моне для студентів КПІ

У листопаді 2021 року в рамках проекту Європейської комісії«Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) для студентівНаціонального технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (спеціальності «Економіка», «Маркетинг», «Менеджмент») було прочитано серію лекцій по питанням європейської інтеграції та торгової політики з ЄС.

Лекторам виступив доктор економічних наук, професор, Сумського державного університету Кубатко Олександр, котрий прочитав модуль«Основи економіки ЄС та торговельної політики».

Студенти ознайомилися із етапами становлення ЄС, дізналися про роль основних інститутів та роль громадянського суспільства в ЄС, ознайомилися із питаннями торгової політики.

На заході були присутні 100 студентів та викладачів НТУ КПІ, котрі долучилися до дискусії після прочитаного лекційного матеріалу. Студенти задавали питання щодо основних напрямів просування продукції вітчизняних товаровиробників на ринки ЄС, обговорювали основні проблемні моменти співпраці із ЄС.

Особлива подяка доктору економічних наук, професору Ілляш Ользі Ігорівні за організацію зустрічі.