Студенти-підприємці Машинобудівного фахового коледжу вивчили курс «Основи готовності ЄС відповідати викликам Industries 3.0, 4.0 та 5.0»

У листопаді 2021-2022 навчального року студенти третього курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Машинобудівного фахового коледжу Сумського державного університету успішно вивчили навчальний курс «Основи готовності ЄС відповідати викликам Індустрій 3.0, 4.0 та 5.0».

Курс спрямований на формування навичок та вмінь студентів, необхідних для ведення ефективної економічної діяльності в умовах викликів сучасних промислових революцій.

Викладачем курсу є доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Богдан Ковальов.

Навчальний курс було розроблено в рамках проєкту Європейської комісії імені Жана Моне (рівень Кафедра) «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник – д.е.н., професор Леонід Мельник).