Close this search box.

«Космічний простір: економічне зростання та мирне використання» – захоплююча гостьова лекція Др. Герасімоса Родотіатоса з Американського Університету в Еміратах

16 жовтня 2024 року студенти та викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування поринули в захопливий світ космічної економіки разом із запрошеним лектором – Др. Герасімосом Родотіатосом.

Др. Родотіатос, завідувач бакалаврських програм із безпеки та стратегічних досліджень, доцент Коледжу безпеки та глобальних досліджень Американського Університету в Еміратах, презентував свою лекцію на тему «Космічний простір: економічне зростання та мирне використання».  Лектор поділився своїми глибокими знаннями про еволюцію освоєння космосу, економічні перспективи його використання, а також про виклики, які сьогодні постають перед людством, включаючи проблему космічного сміття, перевантаження орбіти та забруднення, забезпечення сталого розвитку космічного простору.

Лекція викликала великий інтерес та жваву дискусію, в ході якої учасники обговорювали інноваційні рішення щодо очищення космічного простору від сміття та потенційні технологічні прориви в цій галузі.

Ми щиро вдячні Др. Родотіатосу за надзвичайно цікаву лекцію та підтримку! З нетерпінням чекаємо нових зустрічей та продовження співпраці.

Лекцію організовано на запрошення к.е.н., доцента кафедри Інни Коблянської.

До заходу долучились понад 40 учасників: студенти бакалаврату, аспірантури (групи Е-11/1е, Е-41, ПТБ-41, А-31/Е/1, Ав-31/Е, А-31/Е), студенти-магістри з КНР (E.м – 41 ан.), викладачі кафедри.

Др. Родотіатос та Др. Коблянська є випускниками програми обміну в США «Study of United States Institutes (SUSI) Scholars 2024», що фінансувалась Бюро у справах освіти та культури Державного Департаменту США. Захід сприяє зміцненню співробітництва випускників програми SUSI Scholars та їх інституцій.