Close this search box.

«Хмара» та реальність єдиної інформаційної системи Землі в книжці казок д.е.н., професора Леоніда Мельника

Вийшла чергова науково-популярна книга «Міркувалки» д.е.н. Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директора НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України.

Через сюжетні лінії казок та дивовижні історії проступають контури нової реальності людства, в якій скоро доведеться жити й діяти юним читачам цієї книги.

Цією реальністю є єдина інформаційна система Землі, яка наразі формується на основі «Хмари» та глобальних комунікаційних мереж.

Співавторами професора Мельника є його онуки: 17-річний Даніел та 15-річний Даріан.

В книзі використані результати проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА: «Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 – DTSDI – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) під керівництвом Кубатка О.В.