Close this search box.

ДОЦЕНТКА КАФЕДРИ ІННА КОБЛЯНСЬКА СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ ПРЕСТИЖНОЇ ПРОГРАМИ ОБМІНУ У США

Доцентка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету Інна Коблянська успішно завершила престижну програму обміну «Study of the U.S. Institutes (SUSIs) Scholars».

Шість тижнів насиченої програми (13 липня-22 серпня 2024 року), проведені в США, стали для Інни справжньою подорожжю у світ американської науки, культури та інновацій.

Академічна подорож у серце американської науки

У рамках програми Інна відвідала лекції провідних науковців у таких престижних університетах, як Массачусетський технологічний інститут, Гарвардська бізнес-школа та Колумбійський університет.Обговорення актуальних питань світової економіки, сталого розвитку та інноваційних технологій з найкращими дослідниками світу дозволило їй розширити свої професійні горизонти та отримати нові знання.

Культурне занурення

Крім академічної складової, програма SUSI передбачала насичену культурну програму. Відвідання Нью-Йорка,Бостона та Вашингтона, знайомство з місцевим населенням, участь у волонтерських проектах – все це дозволило Інні поглибити розуміння американської культури та цінностей. Відвідини міжнародних організацій, таких як Федеральний резерв США та Міжнародний валютний фонд, сприяли кращому розумінню роботи цих інституцій.

Результати програми та плани на майбутнє

Участь у програмі SUSI стала для Інни Коблянської не лише незабутнім досвідом, але й потужним імпульсом для подальшого професійного розвитку. Отримані знання та навички дозволять їй впроваджувати інноваційні підходи у навчальний процес, брати активну участь у міжнародних наукових проектах та сприяти розвитку кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету.

Інна Коблянська поділилася своїми враженнями: «Участь у програмі SUSI стала для мене неймовірною можливістю зануритися у світ американської академічної думки та культури. Я вдячна за цей досвід і сподіваюся, що отримані знання допоможуть мені зробити свій внесок у розвиток нашої країни».

Сумський державний університет пишається своїми талановитими викладачами та підтримує їхні наукові досягнення. Участь Інни Коблянської у програмі SUSI – це чергове підтвердження високого рівня підготовки наших фахівців.

Довідково:

Програма обміну «Study of the U.S. Institutes (SUSIs) Scholars» у США фінансується Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та відкрита для університетських викладачів, дослідників та інших професійних лідерів з усього світу. Учасники відбираються на конкурсній основі за їхні професійні досягнення та потенціал бути лідерами змін у своїх країнах. Програма передбачає поглиблене вивчення різних аспектів американського суспільства, культури, цінностей і інституцій. Головними цілями програми є:

– Надати учасникам глибше розуміння американського суспільства та культури.

– Розширити знання про американські інституції та їхню роль у глобальному контексті.

– Сприяти розвитку професійних зв’язків між американськими та іноземними фахівцями.

– Підтримувати міжнародний діалог та взаєморозуміння.

Кожен інститут SUSI спеціалізується на певній темі, зокрема, американські політичні та економічні системи, журналістика та медіа, релігія та суспільство, зовнішня політика США тощо. Програма, яку відвідала Інна Коблянська, була зосереджена на економіці та сталому розвитку, реалізувалась Інститутом навчання та розвитку (м. Амхерст, Масачусетс).