Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві

У листопаді 2022 року доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, к.е.н. Богдан Ковальов в рамках службового відрядження відвідав Каунаський технологічний університет (м. Каунас, Литва).

За час візиту проведено презентацію про розвиток громадянського суспільства в Україні у рамках виконання Проєкту ім. Жана Моне (Кафедра) «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» програми ЄС Еразмус+ згідно Грантової угоди № 619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR.

Також під час зустрічей з колегами відбулося обговорення соціальних, економічних та безпекових викликів та потреб України.

Крім того розпочато роботу з литовськими колегами щодо підготовки спільних наукових досліджень для забезпечення довгострокової стійкості України з подальшою публікацією в провідних світових виданнях.