Студенти спеціальності «Менеджмент» успішно вивчили досвід ЄС для формування інформаційного суспільства в рамках Industries 4.0 та 5.0

В осінньому семестрі 2021-2022 навчального року студенти освітньої програми «Бізнес-адміністрування» успішно вивчили змістовний модуль «Основи досвіду ЄС для формування інформаційного суспільства в рамках індустрій 4.0 та 5.0» в рамках дисципліни «Управління бізнес-процесами».

Викладачем є доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Ірина Дегтярьова.

Змістовний модуль було викладено в рамках проєкту Європейської комісії імені Жана Моне (рівень Кафедра) «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник – д.е.н., професор Леонід Мельник).